Akcijas noteikumi

 1. Akcijas periods

  1. Myspotit 99EUR akcija ilgst no 18.05.2020 līdz 30.06.2020. Fiziskas vai juridiskas personas, kas šajā laika posmā ir iegādājušās mēneša biļetes abonementu (“Abonements”), kas maksā 99EUR, varēs to atjaunot par 99 EUR ne ilgāk kā 3 mēnešus (90 dienas) no pirkuma brīža.
  2. No 01.07.2020., iegādājoties Abonementu pirmo reizi, spēkā ir standarta cena 129 EUR. Visas cenas norādītas ar PVN 21%.
 2. Akcijas un Abonementa piedāvājums

  1. Lai piedalītos akcijā, ir jāiegādājas abonements 99EUR vērtībā, kas vienai personai dod iespēju mēneša ietvarā strādāt dažādās biroja telpās, kuras kampaņas vietnē (99.myspotit.com) piedāvā MySpotit.
  2. No 01.07.2020., iegādājoties Abonementu pirmo reizi, spēkā ir standarta cena 129 EUR. Visas cenas norādītas ar PVN 21%.
  3. Ar abonementa pircēju sazināsimies 24h laikā darba dienās, lai nākamo 30 dienu laikā izvēlētos vēlamās darba vietas.
  4. Pēc pirkuma veikšanas personai, kura iegādājās abonementu, ir iespēja pēc saviem ieskatiem rezervēt dažādas darba vietas, kas tiek piedāvātas vietnē 99.myspotit.com, veicot rezervāciju pa e-pastu info@myspotit.lv
  5. Pircējam ir iespēja vienlaikus iegādāties abonementu vienai fiziskai vai juridiskai personām.
  6. Darba vietas tiek rezervētas pēc principa “kamēr pietiek vietu”, kas nozīmē, ka MySpotit negarantē darba vietas pieejamību uz klienta izvēlēto datumu, ja uz doto datumu visas darba vietas jau ir aizņemtas.
  7. Visa informācija par darba vietu un piekļuvi tai klientam tiek nodrošināta no MySpotit puses, izmantojot e-pastu vai tālruni.
  8. Veicot izmēģinājuma dienas rezervāciju, tā jāveic, vēlākais, līdz iepriekšējās darba dienas plkst. 16:00.
  9. Rezervācija uz nākošo dienu jāveic, vēlākais, līdz iepriekšējās darba dienas plkst. 16:00.
 3. Maksājumi, rēķinu apmaksa un abonementa atcelšana

  1. Lai iegādātos abonementu, pircējam jāievada sava kredītkartes informācija. Ja pircējs vēlas saņemt ikmēneša rēķinu uz uzņēmuma vārda, viņam pēc pirkuma veikšanas tas jāpaziņo MySpotit uz e-pastu: info@myspotit.lv.
  2. Pēc pirkuma apstiprināšanas pirmais ikmēneša maksājums tiks rezervēts nekavējoties un maksājums par nākošajiem mēnešiem tiks iekasēts ik mēnesi tai pašā datumā.
  3. Maksājumi netiks atmaksāti, izņemot 14 dienas no abonementa iegādes brīža, kad spēkā ir naudas atgriešanas garantija pakalpojuma izmēģinājuma periodā.
  4. Abonementa īpašniekam ir iespēja jebkurā laikā to pārtraukt, paziņojot par to uz e-pastu info@myspotit.lv. Ja abonements tiek pārtraukts, nākamā mēneša maksa netiek iekasēta.
 4. Papildus izmaksas

  1. MySpotit abonements dod piekļuvi dažādām darba vietām, kas atrodamas tikai vietnē 99.myspotit.com. Dažādi biroji var piedāvāt papildu pakalpojumus, pamatojoties uz to cenrādi.
  2. Abonementa īpašniekam ir iespēja rezervēt sanāksmju telpas, kas tiek piedāvātas vietnē myspotit.lv, ar papildus atlaidi 5% apmērā.
  3. Pirms pirkuma veikšanas pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar 99.myspotit.com akcijas noteikumiem.
  4. Spotit OÜ ir tiesības jebkurā laikā mainīt akcijas noteikumus, kā arī pienākums 5 darba dienas pirms izmaiņām paziņot par to klientam, kurš jau ir veicis pirkumu.